علائم ترافیکی :: گل میخ ، مخروطی و استوانه ، چراغ راهنما سولار ، سرعت گیر

نوین پارک | صفحه اصلی

علائم ترافیکی مجموعه ای گسترده از تابلوهای معابر ، تابلوهای ترافیکی ، سرعتگیر و گل میخ و مخروطی و استوانه ترافیکی تا چراغ های راهنمایی و خط کشی عابر پیاده را شامل می شوند . به دلیل استفاده مداوم از این محصولات و قرار داشتن در معرض عوامل محیطی کیفیت مناسب جهت ماندگاری علایم ترافیکی بسیار مهم است . به طور مثال تابلوهای معابر و تابلوهای خیابانی باید دارای شبرنگ با کیفیت بالا باشند تا ماندگاری مناسبی در نور خورشید و سرما داشته باشند . نوین پارک تعداد بالایی از این علائم ترافیکی بازار را تامین و در دسترس نهادها و ارگان ها قرار می دهد که همگی دارای تضمین کیفیت می باشند .

گل میخ ( چشم گربه ای )

گل میخ یا چشم گربه ای وسیله ای جهت جداسازی مسیرها از یکدیگر بوده و در جنس های مختلف پلاستیکی ، چدنی و آلومینیومی ساخته میشود . گل میخ سولار و معمولی می تواند در معابر و جاده ها مورد استفاده قرار گیرد . همچنین چشم گربه ای سولار و معمولی دارای دو نوع یک طرفه و دو طرفه هستند .

چشم گربه ای سولار آلومینیومی گل میخ چدنی گل میخ پلاستیکی چشم گربه ای پلاستیکی دایره گل میخ پلاستیکی بزرگ گل گارد ریل

مخروطی (کله قندی ) و استوانه و بشکه ترافیکی

استوانه ترافیکی جهت جداسازی خطوط و علامت هشداری استفاده می شود و دارای شبرنگ بوده که شبرنگ ساده و شبرنگ زنبوری قابل استفاده می باشد . مخروطی ترافیکی نیز جهت هشدار استفاده شده و هر دو نوع شبرنگ بر روی آن قابل استفاده است که شبرنگ های زنبوری دارای رفلکس بیشتر و اندگاری طولانی تر است .

مخروطی و کله قندی ترافیکی مخروطی و کله قندی ترافیکی ارزان استوانه ترافیکی ارزان استوانه ترافیکی مسیرنما ارزان بشکه ترافیکی مسیرنما ارزان مخزن شن و نمک

چراغ راهنمای سولار و معمولی ، شمارنده معکوس دیجیتال

چراغ راهنمایی می تواند با برق شهری و یا انرژی خورشیدی راه اندازی شود . چراغ های سولار یا خورشیدی دارای پنل آفتابی بوده و صرفه اقتصادی دارند اما تفاوت قیمت معقولی در خرید دارند . چراغ های راهنمایی به صورت فلاشر ، فلش جهت نما و یا به صورت ساده مورد استفاده دارند . معکوس شمار دیجیتال نیز جهت نمایش زمان در تقاطع ها بسیار معمول بوده و مورد استفاده دارد . نوع معمول این شمارنده معکوس تایم 199 ثانیه را ساپورت می نمایند .

چراغ راهنمای سولار چراغ راهنمای LED شمارنده معکوس دیجیتال

سرعتگیر لاستیکی و پلاستیکی

سرعت گیر های موجود در بازار با دو جنس لاستیکی ( راور ) و پلاستیکی ( ABS ) تولید شده که نوع لاستیکی دارای مقاومت بیشتری بوده و ماندگاری طولانی تری دارد . سرعتگیر در سایزهای استاندارد 90 * 33 و 50 * 33 موجود بوده و با پیچ و رول پلاک و سینی کفی عرضه می گردد .

سرعتگیر لاستیکی جنس راور سرعتگیر پلاستیکی Abs
اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985