نوین پارک

مخزن زباله مکانیزه و گالوانیزه و شهری و خیابانی

برای ساخت سطل زباله خیابانی مکانیزه که از جنس گالوانیزه بوده و سطل زباله شهرداری نیز نامیده می شود ، باید به نکات زیر توجه کرد :
مخازن زباله شهری معمولا از جنس گالوانیزه ساخته می شوند تا در شرایط محیطی مقاومت بیشتری داشته و ماندگاری آنها افزایش یابد .
مخزن زباله شهری در سه حجم 660 لیتری ، 770 لیتری و 1100 لیتری ساخته میشوند . البته سایز 240 لیتری نیز با توجه به نیاز قابل تولید است .
مخزن زباله گالوانیزه در دو مدل محدب و مکعب ساخته شده که در آنها کف مخزن متفاوت می باشد . در کف مخازن زباله شهری لوله ای جهت تخلیه شیرابه زباله تعبیه شده است که از پوسیدگی زودهنگاه سطل های زباله جلوگیری میکند .
ضخامت ورق های استفاده شده در مخازن شهری 1.5 میلیمتر یا 2 میلیمتر می باشد . جوشکاری مخازن گالوانیزه حتما باید از نوع co2 باشد تا استحکام مد نظر برای تحمل وزن را داشته باشد . پایه مخازن باید دارای طراحی اصولی باشند تا در ضربه دفرمه نگردد .

مخزن زباله گالوانیزه 240 لیتری سطل زباله شهری گالوانیزه

قیمت مخزن زباله گالوانیزه شهری

قیمت مخزن زباله شهری با توجه به ضخامت ورق استفاده شده و نوع چرخ های مخزن و همچنین کیفیت جوش و تمیزی کار تعیین می گردد . تابعی از این موارد است . جهت دریافت قیمت در ارزان ترین حالت ممکن ( قیمت متناسب با مشخصات فنی واقعی ) می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید :

اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985