نوین پارک | صفحه اصلی

کفپوش گرانول

کفپوش های گرانولی در زمین بازی کودکان و زمین های ورزشی به خصوص در پارک ها و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد . کفپوش گرانولی می تواند ساده و یا پایه دار باشد . انعطاف مواد کفپوش نقش مهمی در ماندگاری و عدم ترک خوردگی آن دارد . نصب مناسب و رعایت نکات نصب کفپوش برای داشتن عمر طولانی و زیبایی الزامی است . کفپوش های گرانولی از ضخامت 10 میلی متر الی 75 میلی متر قابل مناسب بوده و در بازار موجود می باشد . نوین پارک افتخار دارد در این زمینه مشاوره مناسب را در اختیار خریداران محترم کفپوش قرار دهد تا انتخاب کفپوش با دید باز و آگاهی کامل صورت گیرد .


کفپوش گرانول ارزان کفپوش زمین بازی کودکان کفپوش فضای باز ورزشی کفپوش فضای باز
اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985


کفپوش گرانول زمین بازی کودکان

امروزه کفپوش های گرانول لاستیکی نقش مهمی در استانداردسازی زمین های بازی کودکان دارند .کفپوش های زمین بازی کودکان که عموما در پارک ها و زمین های بازی نصب و اجرا می گردد ، دارای جنس لاستیکی به صورت گرانول های ریز دانه می باشد .

قیمت کفپوش گرانول (پارکی )

قیمت کفپوش های گرانولی ارزان تر از سایر انواع کفپوش هایی است که می توان در فضای باز و برای ایمنی کودکان نصب گردد . بنابراین کفپوش گرانول ارزان قیمت و ایمن که دارای استانداردهای HIC و سایر ملزومات برای ایمنی کودکان است جایگزین روش های کف سازی دیگر شده است . البته اجرای چمن مصنوعی در محوطه بازی کودکان نیز تا حدی مرسوم است که شرکت نوین پارک در هر دو متریال دارای رزومه قوی در طراحی و اجرا می باشد .

نصب کفپوش گرانول لاستیکی

نصب کفپوش های گرانولی لاستیکی دارای الزاماتی است که باید قبل از انجامنصب فراهم گردد . محل نصب کفپوش های پارکی باید از جنس سیمان لیسه کشیده شده باشد تا علاوه بر کاربرد کمتر چسب زیرین کار ، از دوام بالاتری در نصب برخوردار باشد . این کفپوش ها را بر روی آسفالت نیز می توان نصب نمود اما با صرف کمی هزینه چسب بیشتر . بهتر است که فضای نصب کفپوش محصور بوده ( با جدول بتنی یا زه کشی ) تا از ورود آب و سایر عوامل محیطی از کنار محافظت گردد .