فروش و نصب چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی

نوین پارک

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی یک محصول ورزشی و تزئینی است که نیاز به نصب تخصصی و زیرسازی مناسب دارد . جنس نخ چمن مصنوعی باید متناسب با شرایط آب و هوایی انتخاب گردد تا کیفیت بالا و ماندگاری طولانی تری داشته باشد . چمن مصنوع تزئینی و ورزشی دو نوع از چمن های پرکاربرد در بازار می باشد . چمن های مصنوعی تزئینی برای باغ و روف گاردن آپارتمان ها , ویلاسازی و محوطه سازی ویلا استفاده می گردد .

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی دارای تراکم بالا مثلا 24000 و پایل ( ارتفاع چمن ) کم و در محدوده 8 تا 15 میلی متر می باشد . چمن های ارائه شده توسط شرکت نوین پارک علاوه بر ارزان ترین قیمت چمن مصنوعی در بازار به دلیل در نظر گرفتن شرایط جوی در کشور ، دوام مناسب در مقابل نور خورشید و آب و هوا را دارا هستند . این محصولات بسته به نوع استفاده و محل قرار گیری چمن از 2 تا 10 سال ماندگاری دارند .


چمن مصنوعی فوتبالی ( ورزشی )

چمن مصنوعی ورزشی ( فوتبالی و فوتسالی ) دارای ارتفاع بیشتر در حدود 5 سانت و تراکم پایین تر و در حد 12000 هستند . تراکم پایین این چمن مصنوعی امکان افزودن گرانول و سیلیس را به داخل بافت چمن می دهد که سبب افزایش ثبات و ماندگاری چمن و همچنین نرم تر شدن چمن می گردد . استاندارد ساعت بازی در زمین های چمن مصنوعی 600 ساعت سالانه بوده و در صورت استفاده صحیح و نگهداری مناسب و نصب درست تا 10 سال ماندگاری دارند . چمن های ارائه شده توسط نوین پارک بافت ایران و نخ مونو فیلامنت هلندی می باشد که علاوه بر ارزان قیمت بودن کیفیت بسیار مناسبی دارند .

اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985

چمن مصنوعی فوتبالی چمن مصنوعی تزئینی