پایه چراغ خیابانی ، پایه چراغ پارکی ، پایه چراغ محوطه ای

نوین پارک | صفحه اصلی

پایه چراغ خیابانی , پایه چراغ پارکی و چمنی

پایه چراغ خیابانی و پایه چراغ پارکی یکی از المان های روشنایی بسیار موثر در زیباسازی فضاهای خیابانی و پارکی می باشند .

نوین پارک تولید کننده و فروشنده انواع پایه چراغ های خیابانی و پارکی و چمنی در کشور دارای قیمت ارزان تولیدی و رنگ کوره ای ضد خش . انواع پایه چراغ های تولید شده شامل :


پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی عموما دارای ارتفاع میانگین 3 متری الی 4 متری می باشند که پارک ها و اماکن تفریحی و پیاده رو ها کاربرد دارد . پروژکتورهای روشنایی نصب شده بر روی این پایه چراغ ها قابلیت انتخاب داشته و طبق سفارش مشتری و فضای تحت پوشش انتخاب می گردد . تمامی پایه چراغ های پارکی تولید شده در کارگاه تولیدی نوین پارک دارای ضمانت و رنگ کوره ای بوده و کیفیت مناسبی دارند .


پایه چراغ خیابانی و بلواری

پایه چراغ خیابانی و اتوبانی در دو نوع لوله ای رنگ شده و چند وجهی گالوانیزه قابل ساخت بوده که نوع گالوانیزه ماندگاری بیشتر و قیمت بالاتری نسبت به نوع دیگر دارد . پرژکتورهای استفاده شده در پایه چراغ های خیابانی باید دارای قدرت و توان بالاتر باشند تا نور معابر به طور مناسب تامین گردد . نوین پارک طراحی لازم برای تعیین تعداد و توان روشنایی را برای شما انجام خواهد داد تا هزینه انجام شده در جهت مهندسی شده مصرف گردد و انتظار خریدار را برآورده سازد . ارتفاع چراغ های خیابانی به طور مانگین 6 متر بوده و با توجه به انتخاب مشتری قابل تغییر است .


پایه چراغ محوطه ای

جهت روشنایی فضای سبز پارک ها و مخصوصا بر روی چمن می توان از پایه چراغ های چمنی که ارتفاع کوتاه تری دارند استفاده نمود . تیم طراحی و ساخت نوین پارک آمادگی تولید مدل های دلخواه مشتریان خود را داشته و میتواند در این زمینه کمک شایانی به شما عزیزان ارائه نماید .

اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985

 پایه چراغ دکوراتیو  2 پایه چراغ پارکی و خیابانی پایه چراغ دکوراتیو پارکی و خیابانی  4 پایه چراغ پارکی و خیابانی  5 پایه چراغ پارکی و خیابانی  6 پایه چراغ پارکی و خیابانی  7 پایه چراغ پارکی و خیابانی پایه چراغ شهدا ، پارکی و خیابانی پایه چراغ آلومینیومی و سرچراغی پایه چراغ بلوار و خیابان پایه چراغ چمنی و پارکی ریسه بلوطی فول کالر - ریسه بلوطی تک رنگ