نیمکت پارکی فلزی ، نیمکت پارکی چدنی ، نیمکت پارکی چوب و چوب پلاست

نوین پارک | صفحه اصلی

نیمکت پارکی ( نیمکت فلزی و چوبی - نیمکت بتنی و سنگی )

اگر نیمکت پارکی ارزان و باکیفیت نیاز دارید به مطالب زیر دقت داشته باشید:
نيمكت پارکی یا صندلی پارکی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اجزای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست .
برای انتخاب بهترین و ارزان ترین نیمکت پارکی ، متناسب با نیاز خود باید ابتدا نوع نیمکت مورد نظر خود را بشناسید . برای آگاهی بیشتر از انواع نیمکت های تولیدی با ادامه مطلب همراه باشید :

نیمکت پارکی فلزی

1 . نیمکت پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و پروفیل آهنی ساخته می شود و معمولا به صورت تمام فلزی و یا ترکیبی از بدنه فلزی و نشیمن و پشتی چوبی یا چوب پلاست می باشد . نیمکت های تمام فلز مقاومت بالایی داشته و ماندگاری طولانی دارند .

نیمکت پارکی فلزی 01 نیمکت پارکی فلزی 02 نیمکت پارکی فلزی 03 نیمکت پارکی فلزی 04 نیمکت پارکی فلزی 05 نیمکت پارکی فلزی 06 نیمکت پارکی فلزی 07 نیمکت پارکی فلزی 08

2 . نیمکت فلزی سی ان سی ، دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش داده شده و در نهایت مونتاژمی شوند . قیمت نیمکت های پارکی CNC نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است ، زیرا هزینه برش و فرمینگ ورق نیز به سایر هزینه ها اضافه می گردد . معمولا پایه ها ی این نوع نیمکت ها از جنس ورق ضخیم می باشد و نشیمن و پشتی آنها می تواند از جنس فلزی ، چوبی و یا چوب پلاست ساخته شود .

نیمکت پارکی سی ان سی 01 نیمکت پارکی سی ان سی 02 نیمکت پارکی سی ان سی 03 نیمکت پارکی سی ان سی 04 نیمکت پارکی سی ان سی 05 نیمکت پارکی سی ان سی 06 نیمکت پارکی سی ان سی 07 نیمکت پارکی سی ان سی 08 نیمکت پارکی سی ان سی 09

3 . نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که پایه های آن از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است .

نیمکت پارکی چدنی 01 نیمکت پارکی چدنی 02 نیمکت پارکی چدنی 03 نیمکت پارکی چدنی 04 نیمکت پارکی چدنی 05 نیمکت پارکی چدنی 06 نیمکت پارکی چدنی 07 نیمکت پارکی چدنی 08

نیمکت پارکی بتنی و سنگی

نیمکت فضای باز یا پارکی بتنی و سنگی نیز همانگونه که از نام آن پیداست متشکل از بتن و یا انواع سنگ هاست .
نیمکت بتنی پارکی دارای مش داخلی از میلگرد بوده که اسکلت مقاومی برای آن به وجود می آورد . ترکیب بتن عیار بالا با مش بندی داخلی طول عمر بالایی برای این نوع نیمکت به ارمغان آورده است .
نیمکت سنگی نیز مقاومت خاص خود را داشته و در برابر محیط های اسیدی و مناطق مرطوب دوام مناسبی دارد . قیمت نیمکت های بتنی و سنگی با توجه به کار و وزن بالای آنها از ارزان تا گران قیمت متغییر است .
اطلاعات تماس

0919-2693482

0919-5378985